top of page

Vestuvės

Kiekviena santuokos ceremonija - tai pasakojimas apie dviejų žmonių meilę vienas kitam. Šį pasakojimą kartu su Jumis rašo humanistinių ceremonijų organizatoriai „Taip“ kitaip.

 

Tai kūrybinis procesas, kurio pagrindinė inspiracija - Jūs ir Jūsų istorija. „Taip“ kitaip siekia, kad ceremonijos kūrimas būtų ne tik malonus užsiėmimas, tačiau kartu suteiktų Jums retrospektyvą į praeitį ir praturtintų naujais atradimais

„Taip“ kitaip atsirado iš sąmoningumo svarbiuose gyvenimo sprendimuose paieškų. Kai norėjosi įprasminti savą šventę žodžiais, kurie būtų asmeniški; pažadais, kurie būtų nesumeluoti. Kai artimas neatrodė nei vienas Lietuvoje egzistavęs santuokos variantas - neliko nieko kito, kaip ieškoti, domėtis ir kurti. 2016 metais sukurta ir įkvepiančių atsiliepimų iš įvairių (ne)tikėjimų žmonių sulaukusi vestuvių ceremonija paskatino dvi drauges - Urtę ir Gerdą pasiūlyti alternatyvą, kuria tiki, ir kitoms poroms. Taip, žingsnis po žingsnio, kūrė, augo, mėgavosi, tobulėjo ir šiuo metu „Taip“ kitaip komanda gali save drąsiai vadinti prasmingų nereliginių ceremonijų ekspertais. 

 

 

Savo ceremonijose siūlome tik tvarius ritualus, kurie neteršia gamtos, nereikalauja papildomų neatsinaujinančių ar kenksmingų išteklių ir derinasi su gamtą tausojančiu požiūriu.

leaf-5.png
bottom of page