top of page
leaf-5.png

Vardynos

Humanistinė vardynų ceremonija – tai būdas švęsti naujo žmogaus atsiradimą šeimoje, suteikti jam vardą ar papasakoti atsiradimo istoriją, bei pasveikinti tapus mūsų visuomenės dalimi. Tai puiki alternatyva šeimoms, kurios nori paminėti vaikučio įsiliejimą į giminę, tačiau ieško nereliginio būdo tai padaryti. Vardynų ceremonija dažniausiai rengiama vaikams ar kūdikiams bei dažnai apjungiama su pirmojo gimtadienio švente. Tai puiki galimybė visiems dalyvaujantiems suvokti ir įsivardinti pareigas bei atsakomybes auginant šį naują žmonių. Taip pat, tai galimybė tėvams apmąstyti ir oficialiai paprašyti pagalbos, pranešti apie auklėjimo principus, norimas įdiegti vertybes. 

Kiekviena  vardynų ceremonija unikali šeimos ir vaiko atėjimo į ją, istorija. Joje gali įsiterpti muzika, poezija, skaitiniai, vardo išrinkimo istorija, tėvų pažadai vaikui, vardatėvių (mentorių) paskyrimas ar simbolinis ritualas, toks kaip: medžio sodinimas, palinkėjimų knygos pildymas, šeimos paveikslo kūrimas. Ceremonijos gali vykti įvairiose vietose: jūsų namuose, miesto parke, žaidimų kambaryje, sode, restorane ar galerijoje.

 

Savo ceremonijose siūlome tik tvarius ritualus, kurie neteršia gamtos, nereikalauja papildomų neatsinaujinančių ar kenksmingų išteklių ir derinasi su mūsų gamtą tausojančiu požiūriu.

bottom of page