top of page

Humanistinės ceremonijos

Įsivaizduokite ceremoniją, kuri asmeniškai, nuoširdžiai ir jautriai pažymi svarbiausią gyvenimo įvykį…

 

 • Galbūt tai labai laukiamo kūdikio sutikimas pasaulyje su ypatinga vardo suteikimo ceremonija.

 • Arba poros santuokos ceremonija, kuri yra šilta ir tikra, parašyta tik apie juos ir jų santykius, pilna juoko, o galbūt ir kelių ašarų.

 • O gal tai laidotuvės ar atminimo ceremonija, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas mirusiam asmeniui ir jo nugyventam gyvenimui (o ne pomirtinio gyvenimo idėjai), suteikiant orų ir nuoširdų atsisveikinimo būdą.

Laimingas žmogus organizacija apmoko, prižiūri ir nuolat plečia kvalifikuotų ceremonmeisterių tinklą Lietuvoje. Mūsų ceremonmeisteriai kuria, rašo ir veda įvairias ceremonijas, skirtas svarbioms gyvenimo akimirkoms pažymėti, dažniausiai (bet ne tik) tai būna kūdikių vardynosvestuvės ir laidotuvės.

 

Humanistinės vertybės ir pažiūros nėra naujovė Lietuvoje. Mūsų šalyje humanizmo idėjos plito jau XVI-XVII amžiuje. Humanistų ceremonijos taip pat nėra neįprastos - kiekvienais metais mes kuriame ir vedame vis daugiau ceremonijų. Per pirmuosius tris veiklos metus mūsų ceremonmeisteriai pravedė apie du šimtus humanistinių ceremonijų.

 

Mes atsakingai žiūrime į teikiamų paslaugų kokybę, mokomės ir tobulėjame atsižvelgdami į mūsų paslaugomis jau pasinaudojusių asmenų komentarus. Mūsų ceremonmeisteriai yra kruopščiai apmokyti ir užtikrina aukštą kokybę. Jie aistringi savo darbui ir su malonumu teikia žmonėms tinkamą būdą pažymėti svarbiausius savo gyvenimo momentus.

Taigi, kas tos humanistinės ceremonijos?

Sunku apibūdinti tipišką humanistinę ceremoniją, nes pagal apibrėžimą kiekviena iš jų yra visiškai unikali. Taisyklių nėra, o mūsų ceremonmeisteriai gali suteikti tiek, kiek reikia pagalbos norint sukurti tikrai ypatingą progą.

 

Vis dėlto visos humanistinės ceremonijos yra:

 • Unikalios: nėra nustatyto scenarijaus, kurio reikia laikytis. Mūsų ceremonmeisteriai dirbs su jumis ir parengs norimą ceremoniją.

 • Nereliginės: mūsų ceremonijose daugiausia dėmesio skiriama tam, kas svarbiausia „viename gyvenime, kurį turime“ t.y., mūsų santykiai su tais, kuriuos mylime, ir tai, ką vertiname.

 • Asmeninės: didžiausias dėmesys skiriamas asmeniui ar porai, apie kurį/ią vyksta ceremonija, jo/ų asmenybei ir individualumui.

 • Pritaikytos: mes pasistengiame, kad nuotaika, turinys ir tonas būtų būtent tai, ko norite.

 • Ruošiamos drauge: mūsų vaidmuo yra bendradarbiauti su jumis, kad sukurtume ceremoniją, kuri būtų viskas, ko norite, ir dar daugiau.

 • Lanksčios: jūs nusprendžiate, kur ir kada vyks ceremonija. Pranešate mums ir mes atvykstame.

 • Nuoširdžios: nieko nėra būtino įtraukti, taip pat nėra žodžių, kuriuos būtinai reikia pasakyti. Kiekvienas žodis turi atspindėti jus ir jūsų pasaulėžiūrą.

 • Suderintos: jei norite, turėsite galimybę perskaityti ir pateikti atsiliepimus apie dalį ar visą ceremonijos tekstą iš anksto. Tai jūsų ceremonija - jūs sprendžiate, ką norite išgirsti.

Taigi, jei norite, kad ceremonija būtų didelė ar maža, oficiali ar laisva, tradicinė ar unikali, arba jei norite pažymėti ką nors džiaugsmingo, liūdno ar nostalgiško -mes galime padėti.

 

Šioje svetainėje galite sužinoti daugiau apie tris pagrindinius mūsų ceremonijų tipus: humanistes vardynas, vestuves ir laidotuves. Taip pat galite perskaityti daugiau informacijos apie ceremonmeisterius - žmones, kurie rašo ir veda humanistines ceremonijas.

bottom of page