top of page

Privatumo politika

www.laimingaszmogus.lt yra puslapis priklausantis nevyriausybinei organizacijai Laimingas žmogus, VšĮ. Mes gerbiame Jūsų teisę į privatumą ir duomenų apsaugą. Visi Jūsų mums pateikti asmens duomenys bus laikomi ir tvarkomi pagal naujas 2018 m. bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). Ši politika paaiškina mūsų duomenų tvarkymo praktiką ir taikoma šiai ir kitoms dviems mūsų svetainėms (www.taipkitaip.lt, www.lydetuves.lt). Kitoms svetainėms, į kurias nukreipia svetainėje esančios nuorodos, ši privatumo politika netaikoma. Jei turite klausimų dėl mūsų turimos Jūsų asmeninės informacijos arba apie jos naudojimą, prašome siųsti el. laišką adresu labas@laimingaszmogus.lt.

Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų privatumo politiką ir informacijos rinkimo bei sklaidos praktiką perskaitykite pateiklą informaciją.
 


Kam mes renkame informaciją apie jus?


Organizacija Laimingas žmogus ir jos valdomi puslapiai (www.laimingaszmogus.lt, www.taipkitaip.lt, www.lydetuves.lt)  teikia įvairius internetinius pasiūlymus: informaciją apie mūsų vykdomas kampanijas, ieškomus darbuotojus ir savanorius, teikiamus produktus ir paslaugas. Organizacija Laimingas žmogus renka asmens identifikavimo informaciją, kai registruojatės pas mus ir kai naudojatės mūsų paslaugomis. Mes prašome Jūsų pateikti asmens duomenis tik tada, kai jie reikalingi informacijai, prekėms ar paslaugoms suteikti. Duomenys saugomi tik prekių ar paslaugų teikimo tikslais. 

Pagal mūsų politiką ši informacija yra privati ​​ir konfidenciali.

Kokia informacija yra renkama?

 

Jūsų informacija bus renkama šiais atvejais:

Užsisakant mūsų teikiamą prekę ar paslaugą prašysime Jūsų vardo ir pavardės, gimimo datos, adreso, telefono numerio, el. pašto adreso, ceremonijos datos ir vietos.

Dalyvaujant atrankose ar apklausose - kartais siūlome galimybę dalyvauti vykdomose atrankose (darbui, savanorystei ir pan) ar apklausose. Dalyvavimas yra neprivalomas. Bet kokią informaciją, kurią pateikiate atrankų ar apklausų metu, mes naudojame tyrimams atlikti, patobulinti savo paslaugas ar atsirinkti geriausius komandos narius. 

Rengiant ceremonijos tekstą - rengiant mūsų siūlomų ceremonijų tekstus klausiame nemažai asmeniškų klausimų, kad kuo geriau ir personalizuotai parašytume Jūsų ceremonijos tekstą, pasiūlytumėme ritualus. Visa ši informacija - nėra privaloma teikti bei naudojama tik ceremonijų rengimo tikslais.


Informacija iš kitų šaltinių - nebendradarbiaujame su kitomis šalimis ir nenaudojame jų teikiamų duomenų.

Slapukai - „slapukai“ gali būti naudojami norint pateikti būtent Jums pritaikytą svetainės informaciją. Slapukas yra nedidelis duomenų failas, kurį tam tikros svetainės rašo į Jūsų kietąjį diską, kai jose lankotės. Vienintelė asmeninė informacija, kurią gali gauti slapukas, yra informacija, kurią vartotojas pateikia pats. Slapukas negali nuskaityti duomenų iš kietojo disko ar skaityti kitų svetainių sukurtų slapukų failų. Laimingas žmogus, VšĮ svetainėje naudojami slapukai pagerina mūsų svetainės našumą, įskaitant saugų būdą patikrinti Jūsų tapatybę apsilankymo mūsų svetainėje metu, ir pritaikyti ją Jūsų patogumui. Jie naudojami tik tada, kai esate svetainėje. Galite atsisakyti slapukų išjungdami juos savo žiniatinklio naršyklėje ir Jums nereikia turėti slapukų, kad galėtumėte sėkmingai naudotis mūsų svetainėmis. Pagal numatytuosius nustatymus dauguma naršyklių priima ir tvarko slapukus, o Jūs galite nustatyti savo naršyklę, kad Jums praneštų kai gausite slapuką ir nuspręsti, priimti jį ar ne.

Svetainės naudojimo duomenys - su slapukais ar be jų mūsų svetainė stebi jos naudojimo duomenis, tokius kaip šaltinio adresas, iš kurio gaunama puslapio užklausa (Jūsų IP adresas, domeno vardas), puslapio užklausos data ir laikas, nukreipianti svetainė (jei yra) ir kitus URL parametrus (pvz., paieškos kriterijus). Šiuos duomenis naudojame tam, kad geriau suprastume svetainės naudojimą ir žinotume, kas mūsų svetainės vartotojams svarbu. Ši informacija yra saugoma paslapio rinkmenose ir naudojama apibendrintoms bei statistinėms ataskaitoms teikti, tačiau nepriskiriama vartotojui, kaip asmeniui.

Saugumas - mes naudojame saugos priemones, kad apsaugotume informaciją nuo neteisėtos prieigos ir netinkamo naudojimo. 

 

Partnerių svetainės naudojamos jūsų duomenų rinkimui / apdorojimui / valdymui / saugojimui

Siekdami teikti kai kurias pagrindines paslaugas, mes naudojame patikimų partnerių svetainių ir debesų sistemų paslaugas. Tai yra:

Google drive

Mes naudojame debesies pagrindu veikiančią duomenų rinkimo ir saugojimo sistemą - „Google“ diską, rinkdami informaciją reikalingą paslaugoms teikti, ją administruodami ir kūrybiniame procese. Sistema naudojama, kad užtikrintume sklandų komandos darbą ir ceremonmeisterių pakeičiamumą ištikus nenumatytiems atvejams.

Duomenis saugome 3 metus po to, kai Jūsų užsakymas buvo įvykdytas, tada jie yra ištrinami arba ceremonijų turinys nuasmeninamas ir paliekamas kitų ceremonijų kūrimo ir proceso tobulinimo tikslais. 

Manome, kad „Google Dive“ yra saugus būti naudojamas aukščiau išvardytais tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šio partnerio privatumo politiką, žr. Google Drive Terms of Service.

Wix

Mūsų svetainės yra sukurtos naudojant Wix platformą, žr. Wix Terms of Service.

bottom of page