top of page
Laisvė mylėti: HTML Embed

Laisvė mylėti

Tikime laisve mylėti

Telkiame vestuvių profesionalus ir kviečiame homoseksualias poras savo sukurtą santykį atšvęsti nemokamai. Kol kas simboliškai, bet ne mažiau prasmingai. 

 

Kol Lietuvoje vienalytėms poroms nebus suteikta teisė legaliai įteisinti savo santykių, „Taip“ kitaip dovanos savo paslaugas mažiausiai 5 poroms per metus ir kvies kitus vestuvių profesionalus tai daryti. Palaikome poras, kurios geriau nei bet kas kitas žino legalių parašų ant santuokos liudijimo reikšmę, tačiau kiekvieną dieną renkasi vienas kitą ir be jų. Mes, sukūrę ir papasakoję jau daugiau nei 150 asmeninių meilės istorijų, žinome, kad santuoka, tai ne tik parašai ant santuokos liudijimo, bet ir apgalvoti pažadai vienas kitam bei abiejų deklaruojamas apsisprendimas eiti per gyvenimą kartu ir sukurto santykio šventimas. 

Siekiame:

 

  • sumažinti homoseksualių porų patiriamą diskriminaciją;

  • didesnio homoseksualių porų matomumo visuomenėje;

  • santuokų vienalytėms poroms įteisinimo.

„Taip“ kitaip komanda, nuolatos bendradarbiaudama su vestuvių profesionalais, pastebi kiek daug jų palaiko netradicines poras. 2020 m. vestuvių planuotojai „2Frogs“ subūrė palaikančius ir norinčius paskatinti homoseksualias poras būti labiau matomoms. To įkvėpti, „Taip“ kitaip kviečia jungtis vestuvių srities profesionalus, kuriems svarbi laisvė mylėti. „Taip“ kitaip - rinks ir viešins bendraminčių sąrašą.

Visus, kurie nori prisidėti savo darbais ir talentu kviečiame dalintis žinute ar komentuoti kuo ir kaip galėtumėte prisidėti prie tos pačios lyties porų šventės arba rašyti ceremonijos@taipkitaip.lt, temoje įrašius Laisvė mylėti.

Poras, kurios nori švęsti savo santykius kviečiame kreiptis - tegul jūsų istorijos būna matomos ir girdimos!

bottom of page