top of page

Įžadų sutvirtinimo ceremonijos

Įžadų sutvirtinimo arba atnaujinimo ceremonija rengiama praėjus tam tikram laikui po vestuvių ceremonijos: švenčiant svarbią sukaktį ar norint dar kartą atšvęsti ir įprasminti kartu nueitą kelią. Tokia ceremonija gali būti puikus būdas vienas kitam dar kartą ištarti „Taip“, ypač, jeigu pirmąjį kartą to nepadarėte taip, kaip svajojote: gal būt negalėjo dalyvauti jums brangūs svečiai, ribojo per mažas biudžetas, užklupusi liga ar turėjote tik civilinę santuoką, kuri nuvylė. 

Kiekviena įžadų sutvirtinimo arba atnaujinimo ceremonija - galimybė dar kartą viešai deklaruoti įsipareigojimą vienas kitam ir atšvęsti savo meilę. Tai pasakojimas apie dviejų žmonių meilę vienas kitam, kurį kartu su Jumis rašo humanistinių ceremonijų organizatoriai „Taip“ kitaip.

Kadangi nėra dviejų visiškai vienodų santuokų, kūrybinio proceso pagrindinė inspiracija - Jūs ir Jūsų istorija, drauge nueitas kelias ir išmoktos pamokos. Turėsite galimybę rinktis iš daugybės variantų kaip ceremoniją padaryti asmenišką, bei įtraukti vaikus ar kitus šeimos narius. „Taip“ kitaip siekia, kad ceremonijos kūrimas būtų ne tik malonus užsiėmimas, tačiau kartu suteiktų Jums retrospektyvą į praeitį ir praturtintų naujais atradimais ateičiai. 

 

Savo ceremonijose siūlome rinktis tvarius ritualus, kurie neteršia gamtos, nereikalauja papildomų neatsinaujinančių ar kenksmingų išteklių ir derinasi su gamtą tausojančiu požiūriu.

leaf-5.png
bottom of page