top of page

Visos šeimos svarbios

Gegužės 15, šeimos dieną šventėme kartu su įvairiomis šeimomis, nes tikime, kad visos šeimos yra svarbios. Dalinamės tądien Laimingo žmogaus įkūrėjos Urtės Žukauskaitės-Zabukės ištransliuotu mūsų organizacijos kvietimu:


Šiandien noriu pakviesti švęsti meilę.

„Taip“ kitaip jau penkerius metus kuria humanistines vestuvių ceremonijas. Per tuos metus sutuokėme daugiau nei 500 porų ir gilinomės į jų istorijas. Mačiau visą šeimų formų įvairovę ir galiu pasakyti tik tiek, kad santuoka savaime nekuria šeimos. Šiandien noriu pakviesti švęsti meilę, nes šeima yra pasirinkimas. Jūs esate šeima nuo momento, kai nusprendėte prisiimti įsipareigojimus.


Šiandien noriu pakviesti švęsti meilę, nes yra ką švęsti. Tvarūs santykiai yra ir brangus kūrinys, ir nelengvas darbas. Radus žmogų, su kuriuo norisi dalintis gyvenimu - yra ką švęsti. Yra kuo džiaugtis. Yra kuo didžiuotis. Tegul teisinė nelygybė neapgauna - visi turi teisę didžiuotis savo sukurta meile.


Būtent dėl to, „Taip“ kitaip kviečia tos pačios lyties poras su pasididžiavimu atšvęsti meilę ir pasirinkimą būti šeima humanistinės santuokos ceremonijos metu. Kol kas simboliškai, bet ne mažiau prasmingai. Tol, kol dalis mūsų piliečių negali įteisinti savo santykių - „Taip“ kitaip dovanoja būdą švęsti ir savo paslaugas LGBT poroms teikia nemokamai, o prie mūsų pamažu jungiasi ir kiti vestuvių tiekėjai norintys prisidėti prie LGBT šeimų palaikymo.


Šiandien noriu pakviesti švęsti meilę, nes Jūs turite palaikymą.

Palaikome tuos, kurios geriau nei bet kas kitas žino legalių parašų ant santuokos liudijimo reikšmę, tačiau kiekvieną dieną renkasi vienas kitą ir be jų.


Šiandien noriu pakviesti švęsti meilę drąsiai ir garsiai, nes pozityvūs tikros meilės pavyzdžiai įkvepia, padrąsina kitus, padeda suprasti ir priimti.


Švęskime meilę, nes dalinantis džiaugsmu, jis tampa didesnis. O didelis džiaugsmas, kaip ir didelė meilė yra nenugalimi.


Renginio transliacijos įrašą rasite Laisvės TV4 views0 comments

Kommentare


bottom of page